Merhaba, ben Ali SAYGISEVER

29 Haziran 1995 tarihinde doğdum ve şu anda Bursa şehrinde yaşıyorum. Eğitimim sırasında Web Tasarım alanında yoğun bir ilgi geliştirdim.

Profesyonel kariyerime kendi işimi kurarak bilişim sektöründe başladım ve Webkod, Saygısever Bilişim ve Biriz Reklam gibi tanınmış firmaları kurarak sektöre değer kattık. Bu firmalar ile bilişim ve reklam alanlarında yeteneklerimi geliştirmeme yardımcı oldu ve bu güne en iyi doğrultuda ilerlememi sağladı.

İşimin yanı sıra, klasik araba toplamak ve film izlemek gibi kişisel ilgi alanlarına sahibim. Bu ilgi alanları, benim kişisel gelişimime katkı sağlar ve yaşamımın dengeli bir şekilde geçmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda topluma katkı sağlama konusundaki bir sorumluluk hissi taşıyorum. Bu nedenle, gönüllü olarak bir çok alanda projelerde yer alarak topluma bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hayatımın bir parçası olarak sürekli öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye odaklanıyorum. Aynı zamanda dijital pazarlama, web tasarım ve yerli yapay zeka gibi hedeflerim doğrultusunda ilerlemeyi sürdürüyorum.

Her zaman yeni deneyimler edinmeye, yeni insanlar tanımaya ve yeni fırsatları keşfetmeye açık biriyim. İlerisi için daha büyük başarılar elde etmek ve fark yaratmak için çalışıyorum.

Teşekkür ederim, Ali SAYGISEVER

(Visited 83 times, 1 visits today)